Skip to main content
CulturePolonia

Chwila z Eleni

By September 21, 2009November 12th, 2022One Comment1 min read
Eleni wśród fanów

Eleni wśród fanów

Za sprawą panów: Jarka Rumina i Bogdana Kozakiewicza w ostatnią niedzielę, 29 września, wyjątkowa piosenkarka – Eleni – zawitała do Sterling Hts. Dzięki gościnności ks. Proboszcza, Sławka Murawki SChr, mogliśmy na chwilę zapomnieć o naszej codzienności i doskonale się zabawić. Eleni wraz z zespołem „Prometeusz” wyruszyła na trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W drodze z Chciago do Cleveland, piosenkarka zaśpiewała dla michigańskiej Polonii. Piosenkarce towarzyszyło trzech muzyków: Kostas Tzokas, Aleksander Białous i Andrzej Ellmann. Podczas koncertu wysłuchaliśmy starych i nowych przebojów.

Artystyczny dorobek Eleni jest imponujący:15 wydanych płyt, w tym aż 7 uzyskało status „Złotej Płyty”, a 3 „Platynowej”. W 1999 roku piosenkarka odebrała nagrodę imienia Świętej Rity, przyznawanej kobietom, które wprowadziły w swoje życie ewangeliczne wezwanie Chrystusa do przebaczenia.

Wywiad z Eleni w najnowszym numerze Tygodnika Polskiego »

One Comment

  • Anna says:

    Wczoraj przezylam wspanialy wieczor na koncercie Eleni.Brak mi slow by wyrazic moc Jej oddzialywania na moje wnetrze , choc zawsze uwazalam sie za uduchowiona osobe.A poza tym kocham spiewac… Jej glos jednak jest coraz doskonalszy … niebotycznie doskonaly…!!!

Leave a Reply