Skip to main content
Do widzenia Sławek i Barbara!
Wielu z pracowników Orchard Lake Schools spotkało się z Basią i Sławkiem Kujawą by choć przez chwilę być razem a nimi w ich ostatnim dniu pracy i życzyć Im wszelkiego dobra na emeryturze. Czy było co świętować? Oczywiście, że tak. Przejście na emeryturę to ważne wydarzenie, któremu nie sposób odmówić wagi, tym bardziej, że Państwo Kujawa byli bardzo dobrze znani w społeczności Orchard Lake Schools. Przez kilka ostanich lat byli pracownikami Działu Operacyjnego Szkół w OL. Pan Sławek potocznie zwany “złotą rączką” zawsze odpowiadał tak na każdą prośbę czy zlecenie. Pani Basia, uśmiechnięta i życzliwa, sumiennie wykonywała pracownicze obowiązki.
Chris Czarnik dziękował za sumienne wykonywanie powierzonych Im obowiązków, za zaangażowanie i współpracę oraz wręczył Im dyplomy Honorowych Absolwentów Szkół Orchard Lake.
Czwartkowa uroczystość była radosną okazją do uhonorowania pracy Sławka i Barbary. Był pyszny tort, były wspomnienia, podkreślano wkład Państwa Kujawa w utrzymaniu porządku w codziennym funkcjonowaniu Szkół Orchard Lake.  Zapewne długo jeszcze będziemy wspominać wspólne dni z nimi.

Z okazji  przejścia na emeryturę, życzę Pani Basi i Panu Sławkowi,  by byli  najszczęśliwszymi Emerytami w Polsce!

ak

Leave a Reply